česky english  New Jersey Devils

14. duben 2012 / DEVILS VS PANTHERS: PRVNÍ TŘETINA BYLA ASI NEJLEPŠÍ ZA CELOU SEZÓNU

V prvním zápase letošní play-off se Devils na ledě Pantherů naladili na vítěznou vlnu. S výsledkem 3 : 2 jsou spokojeni, ale nesmí zapomenout, že to byl pouze začátek dlouhé bitvy.

První zápas každé série je velmi důležitý a pro nás, po šestidenní přestávce, bylo nejdůležitější dobře začít. První třetina byla nejlepší, co jsme odehráli možná za celou sezónu a nakonec díky ní jsme vyhráli celý zápas. Vytvořili jsme na soupeře obrovský tlak a pro sebe dobré šance, které jsme proměnili. Nemohli jsme však očekávat takový průběh po celý zápas. Florida se v druhé třetině dostala do rytmu a naopak oni měli více ze hry, což potvrdili 2 góly a celé utkání zdramatizovali. Můžeme být spokojeni se 3. třetinou, kterou jsme hráli velmi zodpovědně a nedali jsme soupeři žádné kvalitní šance.  Jsme spokojeni s vítězstvím, ale je dobře si uvědomit, že nám v dalších zápasech nedají nic zadarmo a že tato série nebude jednoduchá”, řekl po zápase Patrik Eliáš.

Gól, který Patrik vstřelil v 7. minutě první třetiny, patří k jeho nejpovedenějším gólům nejen letošní sezóny, ale i kariéry.

(PaD)

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.