česky english  New Jersey Devils

25. únor 2013 / TÝDENNÍ REKAPITULACE (19. - 25. února)

Patrik Eliáš v devatenácti odehraných zápasech této sezóny nasbíral 22 bodů (5 gólů a 17 asistencí) a stále má nejvíce bodů z hráčů Devils a v bodování celé NHL je na 11. příčce. V tomto týdnu Patrik odehrál tři zápasy a nasbíral stejné množství bodů za 1 gól a 2 nahrávky.

Capitals vs. Devils

Čtvrtek, 21. února 2013

Výsledek: Capitals 2 – Devils 3

Devils ve vyrovnaném zápase ve Washingtonu porazili domácí Capitals 2-3 a Patrik zaznamenal gól a asistenci a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Góly začaly padat až ve druhé třetině, když se Washington ujmul vedení, ale vzápětí Patrik Eliáš vyrovnal na 1-1. Devils hráli v oslabení, ale A. Henrique vybojoval v pásmu Capitals puk a nahrál Patrikovi před bránu, který puk vstřelil do brány. V 49. minutě Devils dali vítězný gól, když při přesilovce Patrik nahrál puk I. Kovalčukovi, který golfákem prostřelil brankáře Holtbyho. Patrik po zápase řekl: „Dnešní utkání rozhodně nebylo z naší strany perfektní. Něco jsme udělali dobře, něco ne, ale máme dva body a to je důležité“.

Sobota, 23. února 2013

Výsledek: Capitals 5 – Devils 1

Alexandr Ovečkin 5 – NJ Devils 1, tak lze také zhodnotit tento zápas, ve kterém hvězda Washingtonu, které se zatím v této sezóně moc nedařilo, nasbírala čtyři body za hattrick a jednu asistenci. Ovečkinovi v tomto poledním zápase možná prospěla přítomnost jeho přítelkyně, ruské tenistky Kirilenkové. V posledním zápase Devils proti Capitals v této sezóně, Ďáblové nezvládli především 3. třetinu, kterou prohráli 4-0. Patrik v zápase nezaznamenal žádný bod.

Devils vs. Jets

Neděle, 24. února 2013

Výsledek: Devils 2 – Jets 4

Devils sice v tomto zápase vedli 2-1, ale nakonec vedení neudrželi a prohráli 2-4 nad kanadským Winnipegem. Patrik Eliáš v 1. třetině při úniku 2 na 1 nahrál T. Zajacovi, který střelou překonal Pavelce a vyrovnal na 1-1. New Jersey prohrálo čtvrtý z posledních pěti zápasů. Patrik byl v zápase aktivní a měl čtyři střely na bránu, ale gól dát nedokázal.

(Matěj Drtina)

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.