česky english  New Jersey Devils

6. březen 2013 / TÝDENNÍ REKAPITULACE (26. února – 6. března)

Patrik zatím odehrál v této zkrácené sezóně NHL 23 zápasů a zaznamenal stejný počet bodů za 6 branek a 17 asistencí. V kanadském bodování NHL je na osmnáctém místě jako nejlepší z hráčů Devils. V tomto týdnu dal Patrik za čtyři zápasy jeden gól a Devils jsou na sedmém místě ve Východní konferenci.

Jets vs. Devils

Čtvrtek, 28. února 2013

Výsledek: Jets 3 – Devils 1

Druhý zápas za sebou odehráli Devils proti Winnipegu a podruhé prohráli, tentokrát 3-1. Hráči Devils se po úvodním vhazování nestačili ani rozkoukat a po osmi sekundách hry prohrávali 1-0 díky gólu A. Ladda. New Jersey vyrovnalo na začátku třetiny díky pěknému sólu A. Loktionova. Vítězný gól vstřelil opět kapitán Winnipegu a první hvězda zápasu Ladd. Jets ještě potvrdili svojí výhru gólem do prázdné branky.

Sabres vs. Devils

Sobota, 2. března 2013

Výsledek: Sabres 4 – Devils 3 (SN)

Góly v zápase v First Niagara Centre začaly padat až ve druhé třetině, když Buffalo skórovalo v oslabení díky gólu kapitána Pominvilla. O dvě minuty později byl stav zápasu vyrovnán brankou S. Berniera. Po 81 sekundách 3. třetiny Devils dostal do vedení A. Henrique. Buffalo v zápase plném zvratů opět vedlo 3-2, ale nakonec šel zápas do prodloužení za stavu 3-3. V nastaveném čase gól nepadl, takže vítěze musely určit samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Sabres, kteří dali dvě branky, avšak Devils se bohužel nepodařilo proměnit ani jeden nájezd.

Maple Leafs vs. Devils

Pondělí, 4 března 2013

Výsledek: Maple Leafs 4 – Devils 2

Devils nastoupili v Air Canada Centre v Torontu opět bez zraněného Brodeura a podlehli „javorovým listům“ 4-2. New Jersey po první třetině prohrávalo, ale v druhé sadě dal dva góly Marek Židlický a Devils tak vedli 1-2. V třetí třetině dalo Toronto tři góly a zápas tak otočilo v jejich prospěch.

Devils vs. Lightnings

Úterý, 5. března 2013

Výsledek: Devils 2 – Lightnings 5

Devils hráli po třech zápasech na ledě soupeřů opět v jejich domácí Prudential Centre a prohráli 2-5 nad Tampou Bay. Lightnings vedli 0-4, ale Ďáblové ve třetí třetině snížili na 2-4. Druhý gól New Jersey vstřelil Patrik, když v 56. minutě při přesilovce vybojoval puk a skóroval. Tampa ještě upravila výsledek gólem do prázdné branky.

(Matěj Drtina)

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.