česky english  New Jersey Devils

28. duben 2013 / ROZHOVOR: Mám hokeji co dát, říká Eliáš. Bude českým kapitánem v Soči?

Newark - Čtvrtina lidí v hale měla jeho dres. Kdykoli vyřkli jeho jméno, fanoušci hlasitě tleskali. Je dost možné, že to všechno bylo naposledy. Útočník Patrik Eliáš ve čtvrtek možná odehrál poslední domácí utkání v New Jersey - v klubu, kde je celou svou kariéru v NHL, tedy 17 let. "Hodně si cením, jak se fandové zachovali," řekl pro iDNES.cz. Po sezoně mu končí smlouva a vedení Devils mu zatím nenabídlo prodloužení kontraktu. "Nikdo se mnou během sezony nemluvil a ani teď nejsou žádné náznaky, že by se mělo vyjednávat," přiznává sedmatřicetiletý útočník, který je legendou Devils a dvojnásobným vítězem Stanley Cupu.

31. prosinec 2014V posledním letošním utkání prohráli New Jersey Devils na ledě týmu Detroit Red Wings 1:3.

30. prosinec 2014Hokejisté New Jersey Devils zvítězili nad týmem Pittsburgh Penguins 3:1.